4 - خدمات زیبایی پوست

خدمات زیبایی پوست

فیشال یا فیشیال پوست صورت از راه های درمانی رایج و بسیار موثر برای داشتن پوستی سالم و درخشان می باشد. برای انجام این روش درمانی تنها یک ساعت کافی می باشد تا پوست شما به پوستی درخشان و جوانتر تبدیل شود.

از مزایای روش درمانی فیشال پوست می توان به این مورد اشاره کرد که شما به راحتی می توانید تنها با یک جلسه تغییرات اصلی و جوانتر شدن پوست خود را ملاحظه کنید. در این یک جلسه می توانید بسیاری از مشکلات پوستی خود مانند جوشهای سر سیاه یا کومودن را به راحتی از بین ببرید.

شما عزیزان می توانید فیشال پوست صورت خود را هم در منزل و هم در کلینیک های تخصصی زیبایی انجام دهید. اما پیشنهاد ما این است که به کلینیک های تخصصی برای انجام فشیال پوست صورت خود مراجعه نمایید.

بهترین زمان برای انجام فشیال پوست صورتتان 4 بار در سال و به هنگام تغییر فصل می باشد، اما اگر می خواهید درمان جهت برطرف کردن جای جوش صورت باشد، باید ماهی یکبار اقدام به فیشال پوست کنید. به این نکته هم باید توجه داشته باشید که اگر پوستی حساس دارید بهتر است بین هر جلسه دو ماه وقفه داشته باشید.

فیشال یا فیشیال پوست صورت یک روش درمانی مناسب برای لایه برداری، پاکسازی، آبرسانی ،کلاژن سازی بوده که با قیمت مناسب و بهترین دستگاه فیشال در مرکز تخصصی پوست و زیبایی کلینیک خاتم قابل انجام است.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.