pic 3 - معرفی جدید ترین و مدرن ترین روش های کاشت مو و ابروی طبیعی و دائمی

معرفی جدید ترین و مدرن ترین روش های کاشت مو و ابروی طبیعی و دائمی

کاشت مو و ابرو، طبیعی ترین و دائمی ترین راه برای به دست آوردن موهای جدید برای افرادی است که موهای خود را از دست داده اند. در کاشت مو و ابرو، موهای سالم خود بیمار به ناحیه ریخته شده اضافه می شود. ناحیه ای که موی اضافه شده در آن گرفته می شود، ناحیه ای است که ریزش مو به عنوان یک ساختار تجربه نمی شود. با استفاده از کاشت مو و ابرو، موهای خود فرد به طور دائمی به دست می آید که گویی هرگز ریزش نکرده است. هدف کلینیک کاشت ابرو اقساطی تهران بازگرداندن ظاهر طبیعی مو به روشی راحت با کاربردهای پزشکی مدرن به صورت اقساطی است.

تکنیک FUT – روش نوار کلاسیک

این یک روش کاشت مو کلاسیک است. در این روش، پوست سر تقریباً 10×3 سانتی‌متر که از بین دو گوش درست بالای پشت سر گرفته می‌شود، به میکروگرافت تبدیل شده و میکروگرافت‌ها به صورت نواری به قسمت‌های طاسی پیوند زده می‌شوند. پس از برداشتن مو از پشت سر، این قسمت را بخیه می زنند و فقط یک خط 8 تا 9 سانتی متری در این قسمت باقی می ماند. در این روش حدود 5000 تا 6000 تار مو (1400 تا 1700 گرافت) در یک جلسه کاشته می شود. در این روش کلاسیک امکان پیوند 2 و حداکثر 3 جلسه با فواصل 6 ماهه وجود دارد. به طور کلی، عمل 3 تا 4 ساعت طول می کشد. کاشت مو اقساطی تهران بهترین روش های موجود را برای بازگرداندن موهای از دست رفته به صورت اقساطی فراهم کرده است.

FUE (استخراج واحد فولیکولی ) – کاشت مو غیر جراحی

در روش FUE مو از همان ناحیه گرفته می شود. به عبارت دیگر از ناحیه بین دو گوش کمی بالاتر از پشت گردن گرفته می شود. اما در اینجا نحوه برداشت مو متفاوت است. مو با ابزار پانچ به قطر 1 میلیمتر برداشته می شود. تعداد موها در هر بافت به قطر 1 میلیمتر ممکن است حدود یک، دو یا سه باشد. در این روش می توان 1000 تا 1500 تار مو را در یک روز کاشت. این روش را می توان برای 3 تا 4 روز متوالی اعمال کرد. 4000 تا 5000 تار مو با کاشت 3 تا 4 روز متوالی قابل کاشت است. تعداد جلسات بستگی به تعداد کاشت فولیکول مو و اندازه ناحیه طاسی یا پراکنده فرد دارد. کاشت مو اقساطی تهران بهترین مشاور شما در این باره محسوب می شود. در حالی که می توان 5000 تا 6000 مو را در یک جلسه با روش کلاسیک یعنی روش FUE کاشت کرد. با این روش می توان 4000 تا 5000 تار مو را در زمان کاشت به مدت 3 تا 4 روز پیوند داد. به عبارت دیگر هنگام کاشت 3 تا 4 روز متوالی به تعداد تارهای مو که در یک جلسه با روش کلاسیک ساخته می شوند نزدیک می شوند.
از آنجایی که موها یک به یک در روش FUE گرفته می شوند، زمان پردازش روزانه 7 تا 8 ساعت طول می کشد. بنابراین،FUE یک تکنیک وقت گیر و پرهزینه است. مزیت آشکار روش FUE این است که در پشت محل برداشته شدن موها جای زخم وجود ندارد. باید در نظر داشت که این امر برای افرادی که می خواهند موهای خود را خیلی کوتاه کرده و از آن استفاده کنند، مهم است.

استخراج واحد فولیکولی (فرایند حذف) چیست؟

روش استخراج واحد فولیکولی فرآیند استخراج واحد فولیکولی است که عمدتاً برای به دست آوردن واحدهای فولیکولی استفاده می شود. این تکنیکی است که در آن تنها واحد فولیکولی بدون برش و دوخت از پوست سر خارج می شود. سوزن های لومن با قطرهای مختلف با ساختار نوک مخصوص طراحی شده برای برداشتن واحدهای فولیکولی استفاده می شود.
در هر دو روش اولین موهای کاشته شده در پایان ماه اول می ریزند و 2 تا 3 ماه پس از کاشت شروع به رشد و رشد می کنند. با توجه به استفاده از موهای دائمی روی پشت، امکان ریزش وجود ندارد. از آنجایی که مو متعلق به شخص است، به همان رنگ و شخصیت بیرون می آید. علاوه بر این، در کاشت مو نه تنها میزان مو و نحوه برداشت آن، بلکه جهت موهای کاشته شده، طبیعی بودن خط موی جلویی حداقل به اندازه میزان موهای کاشته شده اهمیت دارد. کاشت مو اقساطی تهران امکان بازگرداندن موهای ریخته شده کاربران را با اقساط متناسب با بودجه افراد امکان پذیر کرده است.

pic 2 - معرفی جدید ترین و مدرن ترین روش های کاشت مو و ابروی طبیعی و دائمی
کاشت مو و ابروی طبیعی و دایمی با مدرن ترین روش‌های روز

کاشت ابرو چگونه انجام می شود؟

در حالی که ابروهای شما بخش بزرگی از بیان و استایل کلی شما را تشکیل می دهند، به ظاهری تبدیل می شوند که همیشه به عنوان یک آرایش طبیعی دارید. شکل ابروهای شما می تواند به ابعاد و نسبت کلی صورت شما اجازه دهد که بسیار زیباتر، جوان تر و پرانرژی به نظر برسد. اگرچه کاشت ابرو بیشتر مورد تقاضای زنان است، اما در زمان های اخیر اغلب توسط مردان نیز استفاده می شود. بسیاری از افرادی که می‌خواهند مدلی را که تعیین کرده‌اند به ابروهایی که کمتر رشد می‌کنند بدهند، می‌توانند با کاشت ابرو اقساطی تهران در مناطق از دست رفته و باز تصویری دائمی به دست آورند.
کاشت ابرو طبیعی یکی از عمل های زیبایی رایج است که بسیاری از افراد برای تکمیل زیبایی خود از آن استفاده می کنند. ابرو نقش مهمی در زیبایی چهره دارد و حتی در بیان افکار و احساسات افراد به عنوان محافظ چشم نیز محسوب می شود. کاشت ابرو در کاشت ابرو اقساطی تهران بسته به نیاز بیمار و تشخیص پزشک به روش های مختلفی برای ترمیم موهای ضعیف ابرو انجام می شود.
امروزه از روش های مختلفی برای کاشت ابرو استفاده می شود . این روش ها می توانند ابروهای شما را بدون درد و بدون هیچ خطری به صورت شما برگردانند. برخی افراد ترجیح می دهند برای پرتر نشان دادن ابروها به سراغ راه حل های موقتی بروند، اما این محلول ها هم به بدن شما آسیب می زند و هم بعد از مدتی از بین می رود. از طرفی دیگر نتایج کاشت ابرو سال ها روی صورت شما باقی می ماند.

کاشت ابرو چگونه و برای چه کسانی انجام می شود؟

کاشت ابرو فرآیند برداشتن فولیکول های مو و پیوند آنها به ناحیه ابرو است. کاشت ابرو طبیعی به طور کلی بسیار شبیه کاشت مو است. زیرا هدف هر دو مطالعه انتقال ریشه و فراهم کردن شرایط برای رشد مو در ناحیه خاصی از بدن است. اما وضعیت در کاشت ابرو طبیعی کمی متفاوت و حساس تر است. در کاشت ابروی طبیعی که در کاشت ابرو اقساطی تهران انجام می شود به روش کاشت و زاویه موهای جدید توجه ویژه ای می شود . افرادی که برای کاشت مو اقدام می کنند می خواهند موهایی شاداب و طبیعی در سرتاسر سر خود داشته باشند. با این حال، افرادی که می خواهند کاشت ابرو طبیعی انجام دهند، معمولاً به دنبال ابروهایی با زاویه و جهت خاص هستند که به زیبایی شکل گرفته باشند.
نتایج کاشت ابرو طبیعی دائمی است و برای همیشه با شما خواهد ماند. بنابراین انجام مشاوره لازم قبل از کاشت ابرو بسیار مهم است . ابتدا به ابروهای خود زمان کافی بدهید تا علائم رشد را مشاهده کنند. اگر رشد ابرو اتفاق نیفتاد و تصمیم به کاشت دارید، باید قبل از انجام این کار در جلسات مشاوره در کلینیک کاشت ابرو اقساطی تهران شرکت کنید.
سپس تست های اولیه مشخص می کند که آیا شما کاندید مناسبی برای این روش هستید یا خیر. اگر کاندیدای مناسبی برای کاشت ابرو نیستید، روش های دیگری برای تغییر ظاهر ابرو به شما پیشنهاد می شود. از آنجایی که در روش کاشت ابرو از موهای طبیعی فرد استفاده می شود، هیچ عارضه ای ایجاد نشده و صورت ظاهری طبیعی خواهد داشت.

روش های کاشت ابرو

کاشت ابرو و موی طبیعی تاریخچه ای طولانی دارد و در طول سالیان متمادی روش ها و تکنیک های زیادی برای این کار ابداع شده است، اما امروزه تنها تعداد محدودی از روش ها برای کاشت ابرو تایید و استفاده می شوند. به طور کلی روش های بهترین کاشت ابرو تهران از بسیاری جهات شبیه به هم هستند و تنها در برخی جزئیات با هم تفاوت دارند. مهمترین تفاوت در مرحله برداشتن فولیکول ها از ناحیه اهدا کننده در اکثر روش های پیوند است.

روش کاشت ابرو FUT چیست؟

کاشت ابرو با روش FUT یکی از رایج ترین روش هاست. در این روش یک فلپ کوچک از پشت گوش (بانک مو) برداشته شده و زیر میکروسکوپ به واحدهای فولیکولی تقسیم می شود. از آنجایی که این فرآیند نیازی به اصلاح ندارد، معمولاً توسط خانم ها استفاده می شود. یکی از دلایل ترس برخی از خانم ها از فرآیند کاشت ابرو، عدم تمایل آنها به تراشیدن موهایشان است.
به لطف این روش خاص کاشت ابرو، خانم ها نیازی به تراشیدن موهای خود ندارند. به همین دلیل این روش کشت در بین برخی از خانم ها بسیار رایج شده است. با این حال، برخی از خانم ها ترجیح می دهند روش های جدیدتر و مدرن تری را امتحان کنند، حتی به قیمت تراشیدن موهایشان. کاشت ابرو در کلینیک کاشت ابرو اقساطی تهران به عنوان ناحیه اهدا کننده پشت گوش برای جراحی استفاده می شود.
بعد از اینکه گرافت های مو از این ناحیه برداشته شد، به ناحیه ابرو منتقل شده و کاشت ابرو انجام می شود. قبل از کاشت گرافت ها مورد مطالعه قرار می گیرند. به عنوان مثال واحدهای فولیکولی ابرو از 1 تا 2 تار مو تشکیل شده است. بنابراین گرافت های گرفته شده با ابزار مخصوص و زیر میکروسکوپ قوی به دو قسمت تقسیم می شوند. سپس سوراخ های کوچکی در ناحیه ابرو ایجاد می شود و گرافت های مو با در نظر گرفتن جهت ابرو به این ناحیه منتقل شده و عمل کاشت انجام می گردد. این روش کاشت ابرو طبیعی در یک مرحله و در مدت 2 تا 3 ساعت انجام می شود و برای تکمیل فرآیند کاشت ابرو نیازی به مراجعه مکرر به کلینیک کاشت ابرو اقساطی تهران نیست.
اگر همه چیز در شرایط استاندارد انجام شود، نتایج بهترین کاشت ابرو تهران بسیار ایده آل خواهد بود. البته کاشت ابروی طبیعی که در کلینیک کاشت ابرو اقساطی تهران انجام می شود به گونه ای است که برای هر فرد منحصر به فرد است. به همین دلیل است که نیازی به مقایسه نتایج خود با نتایج دیگران ندارید. هر فردی ویژگی های خاص خود را دارد و این ویژگی ها در نتایج عمل های زیبایی موثر است. اما زمانی که پزشک بهترین کاشت ابرو تهران کار خود را انجام دهد، مطمئن هستیم که از نتیجه نهایی راضی خواهید بود.

کاشت ابرو FUE چگونه انجام می شود؟

در روش FUE که یکی از روش های کاشت ابرو است، پیوند به صورت تک واحدی برداشته می شود و نیازی به برداشتن فلپ پشت گوش متقاضی نیست. اما برای اعمال این روش باید موهای فرد در کلینیک کاشت ابرو اقساطی تهران تراشیده شود.
بهترین کاشت ابرو تهران نتایج بسیار خوبی دارد و نتایج کاشت ابرو با این روش کاملا طبیعی و دائمی است. مهمترین مزیت این فرآیند این است که بعد از کاشت، جای زخم روی سر و ابروهای فرد باقی نمی ماند، زیرا از سوزن های بسیار نازکی برای برداشتن ریشه استفاده می گردد. از آنجایی که فولیکول ها جدا گرفته می شوند، کاشت ابرو طبیعی کمی بیشتر از روش های سنتی طول می کشد. البته زمان لازم برای کاشت ابرو در کلینیک کاشت ابرو اقساطی تهران به تعداد گرافت های انجام شده نیز بستگی دارد. هر چه حجم این گرافت ها بیشتر باشد زمان کار بیشتر می شود. یکی دیگر از مزایای بزرگ کاشت ابرو با این روش، بدون درد و سریع بودن آن است. به این ترتیب روند بهبودی فردی که کاشت ابرو انجام می دهد سریع تر می شود.

کاشت ابرو ویژه با روش میکروگرافت بدون اسکار تریکوفیتیک

در کاشت ابرو طبیعی، جهت مو و مراقبت در کاشت مهم است. از این رو جدیدترین روش کاشت ابرو با سایز میکرو (میکروگرافت بدون اسکار تریکوفیتیک) در کلینیک کاشت ابرو اقساطی تهران مورد استفاده قرار می گیرد. هنگامی که از روش میکروگرافت بدون اسکار تریکوفیتیک برای برداشتن واحدهای فولیکولی مو استفاده می شود، هیچ جای زخمی در ناحیه باقی نمی ماند. استفاده از ایمپلنت های سایز میکرو در کاشت ابرو طبیعی صحیح ترین شرایط را برای کاشت فراهم می کند.

‫5/5 ‫(1 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.