کاشت ابرو دائمی

خدمات کاشت دائمی مو و ابرو

در کلینیک خاتم کاشت مو و ابروی طبیعی و دائمی با مدرن ترین روش های روز به دست متخصصین با تجربه انجام میپذیرد

کاشت طبیعی مو و ابرو امروزه در جامعه از با محبوبیت بالایی برخودار است ، همانطور که میدانید موها و ابروها نقشی انکار ناپذیر و مهمی در زیبایی صورت و جلوه‌ ظاهری اشخاص دارند. ابروها از نظر زیبایی حتی از موهای سر هم مهم‌ترند از این نظرکه ابروها نسبت به موهای سر در ناحیه مهم‌تر و مرکزی‌تر صورت قرار گرفته‌اند و از طرفی تاثیر زیادی روی زیبایی چشم‌ها و چهره دارند.

انتخاب مدل ابرو در هر دوره زمانی متناسب با مد و سلیقه افراد تغییر می‌کند به عنوان مثال در گذشته افراد اغلب مدل ابروی باریک و کشیده را انتخاب می‌کردند در حالی که امروزه سلیقه افراد تغییر کرده و بیشتر ابرو های پهن و زخیم و پرپشت را می‌پسندند. به همین دلیل است که امروزه کاشت ابرو در میان افرادی که ابروهای نازک و کم پشت دارند، طرفداران بسیاری پیدا کرده است و آنها به دنبال راه هایی می‌گردند تا موی ابرو خود را به صورت دائمی ترمیم یا تثبیت کنند.

روش های کاشت مو و ابرو:

 

– روش FUT :

این روش یکی از قدیمی ترین روش های اولیه کاشت موی سر است که در آن فرد را با استفاده از مقدار زیادی دارو بیهوش می کردند. بخش هایی از پوست پشت سر که دارای بانک موی مناسبی بود، از جا میبریدند و در نواحی جلوی سر که دچار ریزش مو و یا طاسی شده بود، پیوند میزدند. این روش عوارض جانبی زیادی از جمله کم بودن تعداد گرفت های کاشته شده، بیهوشی، درد های پس از عمل، بجا ماندن خط بخیه کاشت مو (اسکار مو) بود. از این رو پس از مدتی روش های جدیدتری جهت درمان ریزش مو و کاشت موی سر مورد استفاده قرار گرفت. 

– روش FIT :

پس از مدتی روش کاشت مو FIT توسط محققان و کارشناسان علم کاشت مو عرضه شد که از روش FUT بهتر بود و تعداد گرفت های کاشته شده و نتیجه نهایی کاشت مو بسیار بهتر بود اما این روش هم معایب خاص خود را داشت؛ مانند دوران نقاهت، نیاز به استراحت بعد از عمل، خونریزی، نیاز به جلسات مکرر، تورم در برخی نواحی سر و… که همه اینها موجب شدند این تکنیک هم پس از مدتی از رونق بیفتد. در این تکنیک کاشت مو، تارهای مو از بخش هایی در نواحی مختلف پشت سر جهت پیوند زدن به نواحی دچار ریزش، جدا و در آنجا پیوند زده می شد. در واقع این روش نوع پیشرفته و بهبود یافته تکنیک کاشت مو FUT بود.

– روش BHT :

این روش مشابه روش های دیگر بود با این تفاوت که در این تکنیک کاشت موی سر، از نواحی دیگر بدن موها جدا و به نواحی از سر که دچار طاسی یا ریزش مو شده بودند، پیوند زده می شد. این روش هم عوارض و معایب خاص خود را داشت و بازدهی لازم و نتایج عالی را در بر نداشت.

– روش SUT :

این روش کاشت موی سر، در حال حاضر بهترین روش است که برای بسیاری از مراجعه کنندگان و افرادی که دچار مشکل ریزش موهای سر شده اند، بکار گرفته می شود. این روش دارای کمترین عوارض است و عمل جراحی آن بسیار ساده و بی دردسر صورت می گیرد. نتایج عمل ماندگار و عالی بوده و این روش امروزه در بهترین کیلینک های کاشت مو در جهان مورد استفاده قرار می گیرد. بر خلاف روش های قبلی که عمل به صورت دستی انجام می شد، در این روش از دستگاه های پیشرفته استفاده می شود.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.